Папа Римський закликав РФ припинити обстріли української енергетики
Християнський світ
12.01.2026
Папа Римський Лев XIV у неділю, 11 січня, звернувся із закликом до Росії зупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України, наголосивши на стражданнях цивільного населення

Про це Понтифік написав у соцмережі Х.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Пряма мова: "В Україні нові серйозні атаки на енергетичну інфраструктуру в умовах посилення холодів завдають значної шкоди цивільному населенню. Я молюся за тих, хто страждає, і знову закликаю припинити насильство та відновити зусилля для досягнення миру". Про це пише pravda.com.ua.

Глава Католицької церкви вже не вперше публічно закликає покласти край війні в Україні.

У своєму першому різдвяному зверненні до тисяч вірян на площі Святого Петра в Римі понтифік закликав до миру в Україні. Тоді Папа просив, щоб "затих гул зброї", та закликав РФ і Україну знайти в собі мужність для "щирого, прямого і поважного діалогу" за підтримки міжнародної спільноти.

Джерело: pravda.com.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Християнський світЄвропа та світ
Останні новини
Останні новини