Коли діти повертаються зі школи, важливо, як вони використовують свій час вдома. Після навчання протягом 7-8 годин учням потрібно правильно спрямувати свою енергію, щоб вони не страждали і водночас не почувалися перевантаженими.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!
Видання Тimes of India зібрало 9 речей, які мають робити школярі після уроків для кращої дисципліни. Що потрібно додати у розпорядок дня дітей, передає OBOZ.UA.
1. Закінчити домашнє завдання
Варто виділити час на виконання домашніх завдань і повторення шкільних уроків. Послідовне навчання зміцнює знання, покращує академічну успішність і розвиває дисципліну. Необхідно заохочувати дітей ставити запитання та шукати допомоги, щоб зміцнити розуміння предметів.
2. Заохочувати грати на вулиці
Фізична активність покращує їхню форму, координацію та командну роботу. Проведення часу на вулиці також підвищує рівень вітаміну D і скорочує час перед екраном.
3. Допомогти вибрати книгу для прочитання
Батькам варто розвивати навички читання, допомагаючи обрати дітям, цікаві для них, книги. Читання покращує словниковий запас, розуміння та уяву. Дорослим необхідно заохочувати дітей читати книги, за можливості кількома мовами.
4. Заохочувати до творчої діяльності
Варто записати школярів на уроки малювання, танців або музики. Творчі заняття підвищують впевненість та розвивають таланти.
5. Попросити допомогти школярів із домашніми справами
Коли батьки залучають дітей до простих завдань, як-от упорядкування кімнат, полив рослин або допомога на кухні, це вчить їх відповідальності, плануванню часу та основним життєвим навичкам. У такий спосіб вони навчаються вносити щось у сімейне життя.
6. Проводити час якісно
Дорослим варто заохочувати дітей ділитися тим, як пройшов їхній день, грати в настільні ігри або брати участь у сімейних обговореннях. Це змінює емоційні звʼязки, покращує навички спілкування та вчить школярів таким цінностям, як співпереживання та повага.
7. Брати участь у громадських заходах
Такі громадські заходи, як посадка дерев, прибирання місцевості або відвідування культурних заходів, сприяють розвитку почуття соціальної відповідальності та обізнаності суспільства. Водночас це прищеплює цінності віддачі та змін.
8. Знайти хобі
Батьки мають виділити час для таких хобі, як садівництво, кулінарія або рукоділля. Такі справи стимулюють творчість, терпіння та навички вирішення проблем. Крім того, така зайнятість дає конструктивний вихід для відпочинку та самопізнання після дня, проведеного у школі.
9. Обмежити час перед екраном
Замість часу, проведеного за телефонами, телевізорами чи компʼютерами, дітей краще заохочувати грати з друзями в ігри, які покращують фізичне здоровʼя та соціальну взаємодію.
Джерело: OBOZ.UA
Перегляньте цікаві новини:
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут