В Україні ветеранам спростили процес звернення за житловою пільгою
Суспільство
15.06.2024
Пенсійний фонд України разом з Міністерством у справах ветеранів реалізував експериментальний проєкт, який спрощує ветеранам війни, а також їхнім родинам процес звернення за житловою пільгою
“Реалізація експериментального проєкту з удосконалення порядку взяття на облік ветеранів війни і надання їм пільг на оплату житлово-комунальних послуг спрощує формат та процедуру самого звернення, цифровізує інформацію, необхідну для призначення пільги”, – повідомив голова правління Пенсійного фонду Євгеній Капінус.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Про це повідомила пресслужба ПФУ, передає ukrinform.ua.

За його словами, замість двох окремих заяв з червня ветеранам надана можливість подавати одну – про взяття на облік і надання пільг. У спрощеній заяві ветерану потрібно зазначити значно меншу кількість інформації, ніж це було раніше, адже опрацювання даних здійснюється шляхом електронної інформаційної взаємодії між державними реєстрами.

Крім того, за новим механізмом, подати заяву на призначення пільг замість ветерана війни можуть члени його родини - чоловік, дружина, непрацездатні батьки, неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства II групи та ін.

Подати заяву та необхідні документи можна в один зі способів: особисто через сервісні центри Пенсійного фонду, уповноважених посадових осіб територіальних громад або ЦНАП, поштою на адресу органу ПФУ та онлайн через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду та мобільний застосунок.

Як повідомлялося, в Україні запрацює Соціальний вебпортал електронних послуг Мінсоцполітики. На ньому можна буде знайти всю необхідну інформацію про соціальні послуги, подати заяву або звернення, щоб їх отримати, або ж залишити повідомлення про людину або сім'ю, яка потребує соціальної підтримки.

Джерело: ukrinform.ua

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Суспільство Допомога під час війни
Останні новини
Останні новини