Фінляндія – найщасливіша країна світу, де від наркотиків помирає найбільше молоді в Європі
Європа та світ
24.05.2023
Фінляндія п’ять років поспіль визнана найщасливішою країною у світі за версією Організації Об’єднаних Націй

Але вона також виділяється в інших сферах, що викликають підозри про реальність фінського суспільства.

Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!

Про це пише slovoproslovo.info з посиланням на evangelicalfocus.com.

Одна з них – вживання наркотиків серед осіб до 25 років. Згідно з даними Європейського центру моніторингу наркотиків та наркоманії (EMCDDA), Фінляндія – європейська країна з найвищою кількістю смертей від наркотиків серед молоді.

Її найновіші дані за 2020 рік показують, що 27,91% смертей серед осіб до 25 років пов’язані з наркотиками. Її наздоганяє Угорщина, з 25%, та Австрія, з 23,56%.

Випадки, подібні до історії 25-річного Ніко, про яку повідомляє EuroNews, ілюструють паралельну реальність “найщасливішої країни у світі”.

“Коли мені було 16, я варив чай з опію та почав вживати екстазі, амфетаміни, а потім прийшла вся гамма наркотиків. Я втратив багато друзів… Коли мені було 20, вони почали падати, як яблука з дерев”, – згадує він.

Згідно з фінським лікарем, письменником і політиком християнського демократичного руху (та сама партія, що і Päivi Räsänen) Пеккою Рейнікаїненом, “сьогодні Фінляндія – язичницька країна. Діти та молодь не знають, Хто такий Ісус. Як нація ми маємо глибокі корені в шаманстві, як це показує наша давня книга Калевала”.

“Християнство лише на поверхні. Не більше 5% молоді вірять, що Біблія є правдою. В результаті молодь втратила надію і сенс життя, і вживає наркотики”, – додає він.

Крім того, дані EMCDDA показують, що Фінляндія займає третє місце в Європі за загальною кількістю наркозалежних смертей (0,00467%), лише за Швецією (також у верхівці списку найщасливіших країн світу) та Ірландією.

У 2022 році Організація з економічного співробітництва та розвитку (OECD) повідомила, що до 84 з кожних 1000 фінів щодня вживають антидепресанти.

За словами Рейнікаїнена, “щастя – це міф. Фіни – меланхолійні люди”.

“Це головним чином пов’язано з хорошим соціальним забезпеченням. Це призвело до того, що близько 130000 молодих людей більше або менше покинули активне суспільство і не роблять нічого, що допомогло б суспільству. Це катастрофічно для нації в 5 мільйонів, де ми зараз у серйозних проблемах, оскільки нам потрібні кваліфіковані працівники”.

Рейнікаїнен вказує, що “ситуація дійсно погана, оскільки нам бракує 1 мільйона людей молодше 50 років; як результат абортів, які були легалізовані в 1970 році. Зараз це аборти на вимогу. Народжуваність небезпечно знизилась, у 2022 році вона була найнижчою за всю історію”.

Нещодавно у Фінляндії відбулися вибори, які призвели до зміни уряду після поразки соціал-демократів і перемоги правих. Але за словами Рейнікаїнена, жодна з політичних партій «не знає, що робити, тому що вони не розуміють коренів проблеми».

«Ви повинні повернути надію в розуми молоді. Причина для життя. Авторитет Біблії має бути відновлений, як і сімейні цінності. Політики роблять неправильні речі», – підкреслює Рейнікаїнен.

Він також пропонує «посилити покарання за вживання та імпорт наркотиків. Це надсилає чіткий сигнал».

«Як лікар, я дуже добре знаю, що таке наркотична залежність і що таке конопляний психоз. Ми повинні викрити брехню про безпеку легких наркотиків, про яку говорить нарколобі. Я не знаю жодного споживача героїну, який не почав би з канабісу».

Рейнікаїнен визнає, що статистика вживання наркотиків серед молоді є проблемою для церкви у Фінляндії. «Треба створити центри для наркозалежних, де зможуть працювати колишні наркозалежні. Звичайно, найважливіше – це запобігти вживанню наркотиків, і це робиться, розповідаючи дітям про Ісуса, про Якого у Фінляндії повністю забули», – каже він.

За матеріалами slovoproslovo.info

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут

Європа та світАналітика
Останні новини
Останні новини