Церква входить до трійки суспільних інститутів, яким найбільше довіряють українці
Аналітика
12.08.2021
Серед державних та суспільних інститутів українці найбільше довіряють Збройним силам України, волонтерським організаціям та церкві

При цьому недовіра найчастіше висловлюється засобам масової інформації Росії, чиновникам, Верховній Раді України.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це йдеться в результатах останнього дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, повідомляє religion.in.ua з посиланням на УНІАН.

Серед державних та суспільних інститутів найчастіше довіра висловлюється до ЗСУ (їм довіряють 68% опитаних), волонтерських організацій (64%), церкви (63,5%), Державної служби з надзвичайних ситуацій (61%) та голови міста (селища, села), в якому проживає респондент (57%).

Далі йдуть Державна прикордонна служба (55%), Національна гвардія України (54%), добровольчі батальйони (53,5%) та ради міста (селища, села), в якому проживає респондент (51%).

При цьому недовіра найчастіше висловлюється засобам масової інформації Росії (не довіряють їм 79% опитаних), державному апарату (чиновникам) (76%), Верховній Раді України (75%), судам (судовій системі загалом) (74%) та уряду України (72%).

Читайте також: Майже половині українців грошей вистачає лише на їжу

Також не довіряють українці політичним партіям (72%), прокуратурі та комерційним банкам (по 71%), Національному антикорупційному бюро України та Національному агентству з питань запобігання корупції (по 70%), Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (69%), Вищому антикорупційному суду (68%), Державній податковій службі Україні (65%) та Державній митній службі Україні (65%).

Далі за рейтингом недовіри йдуть місцеві суди (65%), Конституційний та Верховний суди (по 63%), Національний банк України (60%), президент України (58%), профспілки (55%), Національна поліція (53%), Рада національної безпеки та оборони України (51%), Служба безпеки України (50%).

Дослідження було проведене соцслужбою Центру Разумкова з 29 липня по 4 серпня методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2 тис. 19 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Джерело: religion.in.ua

Фото

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

АналітикаСуспільство
Останні новини
Останні новини