В Україні хочуть узаконити евтаназію та асистоване самогубство
Загрози та виклики
14.01.2021
Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук запрошує фахівців до обговорення проекту Концепції оновлення Цивільного кодексу України. Повідомлення із посиланням на документ віце-спікер розмістив на офіційній сторінці у Facebook. Серед пропозицій є й шокуюча ідея про легалізацію евтаназії — самогубства за допомогою лікарів

Руслан Стефанчук заявив про необхідність рекодифікувати цивільне законодавство.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Про це пише vsirazom.ua.

«Прийнятий ще в далекому 2003 році Цивільний кодекс України не відповідає сучасним тенденціям. Тому ми розпочали роботу із рекодифікації цивільного законодавства», — йдеться в повідомленні.

Він зазначає, що документ підготовлений провідними вченими-цивілістами та вже незабаром стане предметом обговорення Робочої групи Верховної Ради з підготовки законопроекту з оновлення цивільного законодавства України.

Ознайомитися із Проектом Концепції можна за посиланням: bit.ly/3rXx3a4.

Концепція складається з двох частин: у першій наводяться основні напрями оновлення (рекодифікації) правових масивів, які наразі представлені у чинних Цивільному і Сімейному кодексах; у другій — аналітичні матеріали, що стосуються зазначених кодифікацій. Авторський колектив пропонує серед іншого беззастережну ліквідацію Господарського кодексу України.

Окремо ми звернули увагу на пропозицію легалізувати практику евтаназії та асистованого самогубства.

У параграфі § 2.9. зазначено: «Можлива легалізація евтаназії та асистованого самогубства. Пропонується переглянути питання щодо можливості легалізації пасивної евтаназії та асистованого самогубства з урахуванням практики ЄСПЛ3 з паралельним внесенням відповідних змін до Кримінального кодексу України».

Читайте також: Латвійський Сейм голосуватиме зміни до Конституції, що шлюб це союз чоловіка та жінки

Нагадаємо, що евтаназія була вперше у ХХ столітті узаконена Гітлером як «право людини на смерть». І в цьому контексті евтаназія є різновидом вбивства, до якого відноситься також асистоване самогубство, тобто навмисне отруєння організму та здійснення маніпуляцій, що несумісні із життям, за допомогою лікарів. Більш того, існує велика вірогідність поставлення неправильного діагнозу лікарями, що може привести до помилкового застосування евтаназії. Також причинами застосування такого виду самогубства можуть бути не стільки медичні показання, скільки економічні, фінансові або психологічні труднощі.

Евтаназія — аморальна практика, несумісна з принципами гуманного суспільства і християнськими цінностями українського народу.

Нині Україна і так потерпає від важкої економічної та соціальної ситуації. Кількість самогубств в Україні є однією з найвищих у світі. Якщо ви не бажаєте, аби практика асистованого самогубства була введена в Україні, то закликаємо писати листи до керівництва та депутатів проти даної ініціативи.

За матеріалами: vsirazom.ua

Фото

Всеукраїнський Собор — це об’єднання релігійних та громадських організацій, а також усіх небайдужих громадян навколо християнського шляху розвитку української держави.

Підписуйтесь на нас у Телеграм, Вайбер, Фейсбук та Інстаграм, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

 

 

 

 

 

Загрози та виклики
Останні новини