Верховна Рада може проголосувати до Нового року найнебезпечніші антисімейні та антихристиянські закони
Загрози та виклики
22.09.2021
Нинішня осінь може стати переломним моментом у прийнятті різних небезпечних законів, проти яких виступає Рада Церков

Тихо, без зайвого галасу Верховна Рада України 7 вересня проголосувала постанову  №5893 про порядок денний 6-ї сесії Верховної Ради на 2021 рік.

Приєднуйтесь до нашої групи у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні для християн новини!

Однак, якщо зазирнути до переліку законопроектів, за розгляд яких на цій сесії проголосували народні депутати, то ми побачимо, що між важливих та потрібних законопроектів туди ввійшла рекордна кількість законів, які несуть небезпеку для моралі, сімей, церков. Серед них ми уже на пам'ять знаємо законопроекти 0931, 2693, 5488, 2684 та інші.

Дуже сумним виглядає те, як послідовно з разу в раз ця кількість законів зростає і вноситься до порядку денного сесії, і ніхто не виступає з ініціативою проти цього. Те, що вони внесені до порядку денного сесії, означає, що закладена юридична основа, аби їх могли поставити в будь-який час на голосування.

Отже, нинішня осінь може стати переломним моментом у прийнятті різних небезпечних законів, проти яких виступає Рада Церков, адже це все накладається на обіцянку Президента України, озвучену в США, що Україна посилить боротьбу за права ЛГБТКІ+.

Таким чином, перед нами постає реальна загроза, що під гаслами про захист від дискримінації зараз можуть прийнятися драконівські закони, що працюватимуть проти церков та просімейних сил, аби під страхом штрафів та тюрми змусити замовкнути всіх критиків гендерної ідеології та вседозволеності ЛГБТ. Саме тому нині надзвичайно важливо, аби зараз, після літа, активізуватися всім просімейним силам та християнам, і активно писати і доносити інформацію депутатам і урядовцям, що не можна приймати дані закони, і велика частина суспільства проти цього.

Дуже важливим є максимально поширити цю інформацію, аби якнайбільше віруючих долучилися до молитви за цю ситуацію та до поширення в соцмережах інформації про небезпеку цих законів. Особливо важливим є, аби на місцях, у областях активно поширювалася ця інформація, щоб місцеві депутати-мажоритарники Верховної Ради постійно чули від своїх виборців, що ті категорично проти голосування за ці закони, і не підтримають їх наступного разу, якщо вони зараз проголосують за такі закони.

Які небезпечні закони може проголосувати Верховна Рада восени

Законопроект №0931 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу) (друге читання)

Цей законопроект є одним із найнебезпечніших для віруючих різних конфесій, тому що він вводить драконівські покарання для будь-якої критики, зауважень щодо ЛГБТ та обмежує свободу слова і віросповідання.

22 червня 2019 року віруючі вийшли з мирним протестом під стіни Верховної Ради, щоб захистити своє право на свободу слова та вираження поглядів.

Детальніше про це читайте у статті Верховна Рада хоче голосувати за скандальний законопроект 0931, який обмежить свободу слова та віросповідання

Законопроект № 5488 Щодо боротьби з проявами дискримінації

Законопроєкт №5488 вводить штрафи та до 8 років тюрми за критику чи негативне ставлення до ЛГБТ. Докледніше про це – у матеріалі Християни виступають проти законопроєкту №5488, що вводить штрафи та до 8 років тюрми за критику чи негативне ставлення до ЛrБТ.

Законопроект 5488 є фактично майже клоном диктаторських законопроектів №3316 /2-3/, які завдяки активній протидії церков та християн були свого часу відкликані. В ньому відбувається узгодження українського законодавства з вимогами ЛГБТ-організацій щодо суворого покарання всіх критиків їх діяльності.

Так як ініціатором закону є Уряд, то фактично це говорить про підготовку державного тотального перешкоджання будь-якій просімейній діяльності, яка суперечить ЛГБТ-порядку денному, а також закладаються основи для суворого покарання християн та священнослужителів за критику або просто негативне ставлення до ЛГБТ.

Читайте також: Громадські організації висловлюють подяку народному депутату ВікторуМ’ялику, який вийшов на протест проти ЛГБТ-пропаганди (ВІДЕО)

Якщо на питання, як ви ставитися до ЛГБТ, ви скажете: «Негативно», то за це буде штраф, а якщо скаже таке в проповіді в церкві або на сімейній ході, то це буде трактуватися як вчинення злочину групою осіб на ґрунті нетерпимості, і максимальне покаранням може бути до 5, а то й 8 років тюрми!

Рада Церков закликає відхилити законопроект №5488 щодо нетерпимості, про що Всеукраїнський Собор повідомляв у матеріалі Рада Церков закликає відхилити законопроект №5488 щодо нетерпимості.

Проект Закону Про медіа №2693-2, 2693-д встановлює штраф до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ    

Всеукраїнська Рада Церков виступала проти зазначеного закону Про медіа № 2693-2, 2693-д і закликала, аби її зауваження були враховані Робочою групою, до якої не було включено жодного представника релігійних організацій. Даний законопроект є небезпечним, тому що встановлює штраф до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ. 

Зокрема, ВРЦіРО непокоїть, що законопроєкт передбачає штрафні санкції “за поширення висловлювань, що є дискримінаційними щодо окремих осіб та груп”. У таких формулюваннях релігійні діячі вбачають ризики для конституційного права на свободу слова та вираження поглядів.

Детальніше про небезпеку законопроєкту читайте у статті: Законопроект Про медіа №2693 встановлює штраф до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ     

Законопроект 4598, що загрожує свободі слова та небезпечний для свободи віросповідання

Проект Закону №4598,1-2 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони проявів сексизму у суспільстві передбачає зміни до Адміністративного кодексу України та зрівняння сексизму з домашнім насильством. За вчинення вищезазначених дій депутати пропонують карати штрафом, виправними роботами чи адміністративним арештом до 7 діб. Арештовувати за сексизм буде поліція. Будь-який жарт чи допис в інтернеті, який трактуватиметься як сексизм, стане причиною притягнення до відповідальності як за хуліганство.

У законопроекті ми бачимо різні двозначні терміни, наприклад «перешкоджання здійсненню прав людини» та «створення образливого середовища». Не секрет, що питання сексизму є одним із предметів дискусії між феміністками та захисниками сімейних цінностей, а тому такі формулювання в законі будуть спрямовані проти просімейних організацій.

У контексті ідеологічного протистояння загрозливим для християн є формулювання, що сексизмом є «підтримка та посилення ґендерних стереотипів». Що ж сьогодні вважається гендерними стереотипами? Наприклад, твердження, що чоловік — захисник, а жінка — господиня; біблійна цитата «чоловік — голова дружини» із Послання до ефесян; означення жінок як прекрасної статі і половини людства, яку варто захищати; розділення поведінкових моделей на чоловічі й жіночі та й сам факт визнання двох статей, бо гендер є «спектром ідентичностей», яких може бути необмежена кількість. Таким чином, будь-який спротив поширення гендерної ідеології може розцінюватися як сексизм і незаконна дія.

Враховуючи зазначене, нагадуємо, що дуже важливим є максимально поширити цю інформацію, аби якнайбільше віруючих долучилися до молитви за цю ситуацію та до поширення в соцмережах інформації про небезпеку цих законів.

Особливо важливим є те, аби на місцях у областях активно поширювалася ця інформація, щоб місцеві депутати-мажоритарники Верховної Ради постійно чули від своїх виборців, що ті категорично проти голосування за ці закони і не підтримають їх наступного разу, якщо вони зараз проголосують за такі закони.

Перегляньте цікаві новини:

Надихаючі історії

Все для сімей

Загрози та виклики 

Молоде життя

Каталог ютуб каналів церков

Найбільша карта церков України

Більше рубрик та новин тут.

Загрози та викликиЗаконодавство
Останні новини
Останні новини