Представниця ТЦК та СП зазначила, що деякі військовозобов’язані самостійно йдуть на комісію, іншим обмежено придатним вручають повістки.
Приєднуйтесь до нашої групи "Оперативно" у Телеграм та Вайбер, щоб першими знати важливі та актуальні новини!
Про це пише chasdiy.org.
"Коли людину, наприклад, зустрічаємо під час оповіщення й бачимо, що вона обмежено придатна, можемо виписати повістку або рекомендуємо звернутися до ТЦК, аби отримати направлення на ВЛК. Ще є варіант, що військовозобов’язаний може отримати розпорядження від підприємства, на якому працює. Є й чоловіки, які самостійно приходять", – розповіла Аліна Кривошея.
Штрафувати громадян, які не перепройдуть ВЛК, почнуть вже 6 лютого. Штраф становитиме від 17 до 25,5 тисячі гривень. Проходження ВЛК є обов’язковою вимогою не лише для військовозобов’язаних, а й для військовослужбовців, яких визнали обмежено придатними через поранення.
"Хто був обмежено придатний, і стан здоров’я поліпшився, служитиме й надалі. Хто отримав поранення, зможе перевестися в тилові підрозділи або звільнитися з лав ЗСУ. У нашому, наприклад, підрозділі немає таких, що повністю непридатні, адже непридатні люди за законом не можуть служити ні в бойовому, ні в тиловому підрозділах. Тобто проходження ВЛК – це не тільки проблема військовозобов’язаних. Просто це треба зробити – і все", – наголосила речниця ТЦК.
Джерело: chasdiy.org
Перегляньте цікаві новини:
Найбільша карта церков України
Більше рубрик та новин тут